Конспекти уроків математики 2 класУсі уроки початкова школаФайли

Додавання і віднімання з переходом через розряд в межах 20. Розв’язування задач (2 клас. Математика)

Автор: Костилєва Яна Юріївна

Навчальний заклад: Криворізька загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів №4

Тема:  Додавання і віднімання з переходом через розряд в межах 20. Розв’язування задач.

МЕТА: закріпити розв’язування завдань, що передбачають додавання і віднімання чисел 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 з переходом через десяток, порівняння одно- і двоцифрових чисел, виконувати додавання і віднімання двоцифрових чисел без переходу через десяток.

Задачі уроку:

Розвивати загальнонавчальні  навички: самоконтроль, самооцінку, вміння слухати, санітарно-гігієнічні  навички,  самостійність мислення, формувати гнучкість і точність думки, розвивати увагу та пам’ять.

Здійснення  профілактики  стомлення учнів через вибір  форм самостійної роботи  та емоційного задоволення  дітей своїми знаннями, вміннями, навичками.

Організувати взаємодію «вчитель-учень» і «учень-учень»

Формувати  в учнів ціннісне ставлення до самих себе, до держави і до суспільства, а також відчуття своєї належності до України.

Міжпредметні зв’язки:  природознавство,  логіка.

Тип уроку.   урок – подорож  (закріплення знань, умінь, навичок).

Методи: ігровий, розповідь, пояснення, вправи, ілюстративно-демонстраційні.

Обладнання: карта подорожі, координатні таблиці для усного рахунку, сигнальні картки, картки схемами задач, диференційовані картки, роздатковий геометричний матеріал,   магнітофон.

Завантажити: Додавання і віднімання з переходом через розряд в межах 20. Розв’язування задач (2 клас. Математика) + Сертифікат (Розмір: 988.2 KB, Завантажень: 552)
Back to top button