день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Додавання зображень із файлу та їх форматування (5 клас. Інформатика) + Презентація

Автор: Габур Наталія Сергіївна

Навчальний заклад: Магдалинівська ЗОШ I-III ступенів

Конспект уроку інформатики для 5-го класу з теми :  «Додавання зображень із файлу та їх форматування»

Цілі:

навчальна: сформувати вміння вставляти графічні об’єкти у текстовий документ; формувати навички роботи з текстовими документами; узагальнити і систематизувати уявлення учнів про можливості комп’ютера з обробки текстової інформації.

виховна виховувати інтерес до вивчення предмету, виховувати свідомого громадянинавиховувати вміння  міркуватиузагальнювати.

розвивальна: –  розвивати вміння робити висновки, порівнювати та узагальнювати, розвивати логічне мислення та увагу,  розвивати навички самостійної роботи на комп’ютері.

Обладнання та наочність: комп’ютери, зошити, презентація на тему: «Додавання зображень із файлу та їх форматування», персональні комп’ютери з програмним забезпеченням MS Office 2007.

Тип уроку: засвоєння нових знань, формування вмінь і навичок.

Завантажити: Додавання зображень із файлу та їх форматування (5 клас. Інформатика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.5 MB, Завантажень: 223)