Методика початкового навчанняУсі уроки початкова школаФайли

Досвід роботи з формування екологічної компетентності в учнів 1 класу НУШ

Автор: Афоніна Віра Василівна

Навчальний заклад: Заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 “Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови” військово-цивільної адміністрації місто Торецьк Донецької області

Досвід роботи з формування екологічної компетентності в учнів 1 класу НУШ

Екологічні проблеми носять глобальний характер і зачіпають все людство. На сучасному етапі розвитку суспільства питання екологічного виховання і сталого розвитку суспільства набуває особливої ​​гостроти. Головна причина цього –  екологічна безвідповідальність людства.

Всебічна, далеко неблагополучна, взаємодія суспільства і природного середовища поставила перед сучасною школою завдання формування у дітей відповідального ставлення до природи. Педагоги та батьки усвідомлюють важливість навчання школярів правилам поведінки в природі. І чим раніше починається робота з екологічного виховання учнів, тим більшим буде її педагогічна результативність.

Під екологічною компетентністю розглядається здатність особистості до ситуативної діяльності в соціальному та природному оточенні, при якій набуті екологічні знання, навички, досвід і цінності  актуалізуються в умінні приймати рішення, виконувати відповідні дії, нести відповідальність за прийняті рішення, усвідомлюючи їх наслідки для довкілля.

Завантажити: Досвід роботи з формування екологічної компетентності в учнів 1 класу НУШ + Сертифікат (Розмір: 1.1 MB, Завантажень: 68)
Back to top button