Конспекти уроків української літератури 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

«Безсмертячко ти моє кирпате», або За що я люблю свого дідуся (Урок позакласного читання за оповіданням В. Симоненка «Дума про діда») (7 клас. Українська література)

Автор: Кондратюк Людмила Мирославівна

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. села Жидичин Ківерцівського р-ну Волинської обл.

«Безсмертячко ти моє кирпате», або За що я люблю свого дідуся (Урок  позакласного читання   за оповіданням В. Симоненка «Дума про діда»)

 Мета: познайомити семикласників з оповіданням В. Симоненка «Дума про діда», через канву твору показати щиру любов і повагу автора до його дідуся; розвивати навички переказування епізодів, що найбільше сподобалися; виховувати пошану до старших; розвивати творчі та інтелектуальні здібності учнів.

Цілі уроку

Учні знатимуть: зміст оповідання, сутність морально-етичних проблем, його автобіографічні моменти.

Учні умітимуть: визначати жанр твору; характеризувати образи; захищати власні проекти; висловлювати власні міркування з приводу  поставленої  проблеми.

Тип:  урок позакласного читання.

Обладнання: портрет В. Симоненка, тексти оповідання «Дума про діда», мультимедійні презентації-проекти учнів, поезія «Дід умер».

Завантажити: «Безсмертячко ти моє кирпате», або За що я люблю свого дідуся (Урок позакласного читання за оповіданням В. Симоненка «Дума про діда») (7 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 366.6 KB, Завантажень: 106)
  
Back to top button