день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

«Безсмертячко ти моє кирпате», або За що я люблю свого дідуся (Урок позакласного читання за оповіданням В. Симоненка «Дума про діда») (7 клас. Українська література)

Автор: Кондратюк Людмила Мирославівна

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. села Жидичин Ківерцівського р-ну Волинської обл.

«Безсмертячко ти моє кирпате», або За що я люблю свого дідуся (Урок  позакласного читання   за оповіданням В. Симоненка «Дума про діда»)

 Мета: познайомити семикласників з оповіданням В. Симоненка «Дума про діда», через канву твору показати щиру любов і повагу автора до його дідуся; розвивати навички переказування епізодів, що найбільше сподобалися; виховувати пошану до старших; розвивати творчі та інтелектуальні здібності учнів.

Цілі уроку

Учні знатимуть: зміст оповідання, сутність морально-етичних проблем, його автобіографічні моменти.

Учні умітимуть: визначати жанр твору; характеризувати образи; захищати власні проекти; висловлювати власні міркування з приводу  поставленої  проблеми.

Тип:  урок позакласного читання.

Обладнання: портрет В. Симоненка, тексти оповідання «Дума про діда», мультимедійні презентації-проекти учнів, поезія «Дід умер».

Завантажити: «Безсмертячко ти моє кирпате», або За що я люблю свого дідуся (Урок позакласного читання за оповіданням В. Симоненка «Дума про діда») (7 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 366.6 KB, Завантажень: 77)