день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Друже наш, прийми ось цей дарунок! (Підсумковий урок букварного періоду навчання грамоти з використанням методу креативного мислення кроссенс)

Автор: Пухальська Любов Володимирівна

Навчальний заклад: Камянець-Подільська СЗОШ №5 І-ІІІ ступенів

Тема: Друже наш, прийми ось цей дарунок! (Підсумковий урок букварного періоду навчання грамоти з використанням методу креативного мислення кроссенс)

Мета:

  • ознайомити учнів з методом розвитку креативного мислення «Кроссенс», закріплювати вміння читати слова і тексти з вивченими буквами, читати в особах, удосконалювати навички швидкого промовляння скоромовок, вчити працювати в парах;
  • розвивати пізнавальні і творчі здібності школярів, усне мовлення, креативне мислення;
  • виховувати любов до читання, бережливе ставлення до книг.

Тип уроку: підсумковий урок.

Обладнання: матеріали для методу «Кроссенс» (ілюстрації), роздаткові матеріали для читання віршів в особах, текст для читання, матеріали для звуко-буквеного розбору слів, мікрофон, Буквар.

Завантажити: Друже наш, прийми ось цей дарунок! (Підсумковий урок букварного періоду навчання грамоти з використанням методу креативного мислення кроссенс) + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 447)