Конспекти уроків хімії 8 класУсі уроки хіміїФайли

Позакласний захід з хімії для учнів 8 класу «Хімічний калейдоскоп» + Презентація

Автор: Михайленко Ірина Володимирівна

Навчальний заклада: Чернеччинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу М. В. Пилипенка Чернеччинської сільської ради Охтирського району Сумської області

Позакласний захід з хімії для учнів 8 класу «Хімічний калейдоскоп»

Мета: розширити знання учнів про хімічні та біологічні об’єкти (предметні компетентності); навчати учнів критично мислити, розвивати інтелектуальні здібності, увагу, ініціативу, твор­чість та культуру спілкування, здатність до співпраці (комунікативні комп.), вміння розв’язувати проблеми в різних життєвих ситуаціях (комп. продуктивної творчої діяльності); вміння робити вибір та приймати правильне рішення (соціальні комп.), ви­ховувати свідоме дбайливе ставлення до навколишнього середовища, лю­бов до природи  як невід’ємної складової життя (здоров’язберігаючі комп.)

Обладнання: картки, папір, «чорна скринька», посуд та реактиви для демонстраційних дослідів, м-м презентація.

Методи і прийоми: розповідь з елементами евристичної бесіди, обговорення результатів роботи в групах, презентація учнями міні-проектів, вправи: «Ланцюжок», «Перегони», «Мікрофон».

Завантажити: Позакласний захід з хімії для учнів 8 класу «Хімічний калейдоскоп» + Презентація + Сертифікат (Розмір: 19.8 MB, Завантажень: 163)
Back to top button