Позаурочна робота з географіїУсі уроки географіїФайли

Екологічний тренінг «Роль лісових багатств регіону в природі, житті людини та економіці країни»

Автор: Мельниченко Неоніла Романівна

Навчальний заклад: Надвірнянський районний еколого-натуралістичний центр для дітей та юнацтва

Тема:  Роль лісових багатств регіону  в природі, житті людини та економіці країни.

Мета:

Розширити знання про породи дерев, рослинний і тваринний світ Карпат та взаємозв’язки в лісовій екосистемі; закріпити знання про роль лісу; розвивати мислення, пам’ять, творче уявлення; сформувати відповідальне і дбайливе ставлення до природи.

Завдання:

  1. Створити умови для комфортного засвоєння матеріалу.
  2. Вивчити взаємозв’язки в лісовій екосистемі.
  3. Закріпити знання про роль лісу для природи, людини та економіки країни.
  4. Формувати екологічний світогляд.
  5. Активізувати роботу вихованців використовуючи сучасні інноваційні технології та інтерактивні методики (зокрема з «лісової педагогіки»).

Обладнання:

Блокноти, ручки, бейжики, стікери,  ватмани, різнокольорові маркери,  скотч, кольоровий папір А-4, клей ПВА або  клей-олівец, ножниці, журнали «Зернятко», «Паросток», пачка паперу А-4, плакати «Дерево очікувань» (правила роботи),  «Ліс – це…», м’яка іграшка «Лісовичок», природній матеріал (шишки, волоські горіхи, насіння гарбуза, соняшника, арахіс).

Завантажити: Екологічний тренінг «Роль лісових багатств регіону в природі, житті людини та економіці країни» + Сертифікат (Розмір: 348.2 KB, Завантажень: 85)

Один коментар

  1. Щиро вдячна за публікацію моєї розробки «Роль лісових багатств регіону в природі, житті людини та економіці країни» та оперативність.

Back to top button