Конспекти уроків української літератури 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Тарас Шевченко. Життєпис поета (7 клас. Українська література) + Презентація

Автор: Дележа Альбіна Ярославівна

Навчальний заклад: гімназія № 290 м.Києва

Тема: Тарас Шевченко. Життєпис поета. Зміна емоційного стану незахищеної дитячої душі у великому і складному світі у поезії «Мені тринадцятий минало…»

Мета: поглибити знання учнів про життя та творчість Тараса Григоровича Шевченка; ознайомити із періодами його творчості;  проаналізувати його автобіографічний твір «Мені тринадцятий минало…», з’ясувати його мотив;  ознайомити учнів із контрастом як художнім прийомом та його особливостями; розвивати культуру зв’язного мовлення, пам’ять, увагу, вміння виразно читати поетичні твори; формувати світогляд школярів; виховувати почуття пошани, поваги до творчості Тараса Шевченка, рідного краю, народу;  прищеплювати риси доброти, співчуття, інтерес до наслідків власної праці.

Епіграф: Він був сином мужика — і став володарем в царстві Духа. Він був кріпаком — і став велетнем у царстві людської культури. Іван Франко

Завантажити: Тарас Шевченко. Життєпис поета (7 клас. Українська література) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 27.1 MB, Завантажень: 2019)
Back to top button