Конспекти уроків української мови 8 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Односкладні прості речення з головним членом у формі присудка і підмета (8 клас. Українська мова) + Презентація

Автор: Смурова Людмила Степанівна

Навчальний заклад: Вільшанська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів

Тема: Односкладні прості речення з головним членом у формі присудка і підмета. Односкладне речення як частина складного речення

Мета: формувати ключові компетентності:

уміння вчитися – самоорганізовуватися до навчальної діяльності;

інформаційну – навчати учнів використовувати таблиці як джерело інформації.

Формувати предметні компетенції та компетенції шляхом виконання навчально-пізнавальних і практично зорієнтованих завдань відповідно до змістових ліній:

мовної і мовленнєвої:

поглибити знання восьмикласників про види речень за складом граматичної основи, ознайомити з особливостями односкладних простих речень; конструювати односкладні речення та правильно вживати у мовленні; робити висновки на основі спостережень та досліджень; оцінювати виражальні можливості й роль односкладних речень у текстах різних стилів; правильно будувати текст на соціокультурну тему, використовуючи виражальні можливості односкладних речень;

діяльнісної – розвивати логічне мислення, спостережливість;

соціокультурної –  за допомогою мовленнєво-комунікативного дидактичного матеріалу сприяти вихованню  любові до рідного  слова, Батьківщини та формуванню шанобливого ставлення до культурних надбань інших народів.

Обладнання: малюнки смайликів, підручник, мультимедійна презентація, роздавальний матеріал: щоденники настрою, роздруковані тексти.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Соціокультурна змістова лінія: Я і українська мова . Я  і  національна культура

Завантажити: Односкладні прості речення з головним членом у формі присудка і підмета (8 клас. Українська мова) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 832.3 KB, Завантажень: 715)
Back to top button