Конспекти уроків образотворчого мистецтва 6 класУсі уроки мистецтваФайли

Писанкарство. Символіка кольору в писанкарстві (6 клас. Образотворче мистецтво)

Автор: Повхан Маріанна Василівна

Навчальний заклад: Худлівська ЗОШ І -ІІІ ступенів Ужгородської районної ради Закарпатської області

Тема: Писанкарство. Символіка кольору в писанкарстві. Поєднання символів, форм і кольорів у асоціативній композиції  « Диво  писанка».

Мета:  поглиблювати знання про Великдень та мистецтво писанкарства , про оберегову символіку знаків української писанки; закріплювати знання про види писанок,ознайомити з особливостями виконання писанок у різних регіонах України. Вчити використовувати символізм кольору,бачити і виявляти виразні  асоціації в малюнку,вміти створювати композицію за власним задумом;розвивати уміння учнів у створенні композиції. Виховувати шанобливе ставлення до народних традицій.

Тип уроку: комбінований

Обладнання:  таблиці «Символіка писанкарства» , «Символіка кольору», зразки малюнків: писанки, дряпанки, мальованки, крашанки, крапанки. Зразки творчих писанок: писанка-бісерка, писанки з ниток, писанки з аплікаціями, писанки різних регіонів України (таблиці), таблиця-епіграф, вишита серветка до Великодня, рушник, грамзапис «Симфонія музики» з творами відомих композиторів класичної музики.

Завантажити: Писанкарство. Символіка кольору в писанкарстві (6 клас. Образотворче мистецтво) + Сертифікат (Розмір: 341.4 KB, Завантажень: 249)
Back to top button