Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Т. Г. Шевченко. Відомості про перебування поета в Санкт-Петербурзі. Поезія «Думка» («Тече вода в синє море..») (6 клас. Українська література)

Автор: Моісеєнко Оксана Василівна

Навчальний заклад: Рябинівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Кириківської селищної ради Великописарівського району Сумської області

Тема. Т. Г. Шевченко. Відомості про перебування поета в  Санкт-Петербурзі. Поезія «Думка» («Тече вода в синє море..»)

Мета: шляхом впровадження інноваційних технологій поглибити знання учнів про життя і творчість великого українського поета Т.Г.Шевченка, здобуті у попередніх класах; ознайомити із життям і творчістю Тараса Григоровича петербурзького періоду;  розвивати уяву, креативне мислення, навички виразного читання ліричних творів, вміння пояснювати роль художніх засобів, уміння коментувати прочитане й висловлювати своє ставлення до нього ; виховувати в учнів почуття патріотизму, відчуття духовного зв’язку з історичним минулим рідного та краю,духовність та високу моральність.

Тип уроку: урок засвоєння нових знань.

Обладнання: епіграф уроку на дошці, аудіозапис вірша «Думка», портрет

Т.Г. Шевченка, картки із завданнями, мікрофон.

Завантажити: Т. Г. Шевченко. Відомості про перебування поета в Санкт-Петербурзі. Поезія «Думка» («Тече вода в синє море..») (6 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 336.2 KB, Завантажень: 175)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*