Конспекти уроків української літератури 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Є. Гуцало «Сім’я дикої качки». Людська доброта і жорстокість, милосердя і справжня турбота про природу (7 клас. Українська література)

Автор: Козечко Наталя Петрівна

Навчальний заклад: Синельниківська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 6

Є. Гуцало «Сім’я дикої качки». Людська доброта і жорстокість, милосердя і справжня турбота про природу

Мета:       дослідити, як у творі Є. Гуцала «Сім’я дикої качки» на прикладі героїв оповідання  зображена людська доброта і жорстокість, милосердя і справжня турбота про   природу; охарактеризувати образи Тосі і Юрка; висловити власну версію подальшого розвитку подій твору; розвивати логічне мислення, увагу, спо­стережливість, пам’ять, уміння надавати об’єктивну оцінку по­діям, вчинкам героїв, робити висновки; формувати кругозір, світогляд школярів; виховувати почуття поваги до творчості Є. Гуцала, любові до природи, риси доброти, милосердя; зневажливе ставлення до жорстокості, брехні.

Тип уроку:  застосування знань, умінь і навичок.

Обладнання: портрет Є. Гуцала, текст твору, ілюстративний матеріал на тему охорони  природи, дидактичний матеріал (тестові зав­дання, картки)

Завантажити: Є. Гуцало «Сім'я дикої качки». Людська доброта і жорстокість, милосердя і справжня турбота про природу (7 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 330.4 KB, Завантажень: 278)
Back to top button