Конспекти уроків хімії 7 класУсі уроки хіміїФайли

Робочий зошит з хімії 7 клас І семестр

Автор: Ковальчук Галина Іванівна

Навчальний заклад: Івашківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Робочий зошит з хімії 7 клас І семестр

Передмова

Нові підходи до вивчення хімії змушують кожного вчителя чітко спланувати навчальний матеріал, продумати, як доцільніше організувати роботу учнів у напрямку самостійного здобуття знань. Для цього слід використовувати широкий арсенал методів і прийомів, щоб зуміти організувати самостійну роботу під час вивчення нового матеріалу, при повторенні та виконанні домашніх завдань.

Робочий зошит з хімії для 7 класу укладено відповідно до програми з хімії для загальноосвітніх навчальних закладів, , відповідно до підручника Хімія: підруч. для 7 класу загальноосвіт. навч. закл./О.В.Григович. – Х.: Вид-во «Ранок», 2015. – 192 сл.: іл.. . Зошит містить визначення, схеми, таблиці, базові формули, усні вправи та письмові завдання, а також зразки розв’язування задач.

Для того щоб допомогти учням виділити основне в темі уроку, навчальний матеріал подається у вигляді опорних схем, малюнків, таблиць. У них чітко виділяються відомості про поняття, явища, закони.

У зошиті наведені детальні інструкції для виконання лабо­раторних дослідів і практичних робіт. Подано диференційовані домашні завдання, а також завдання для контролю навчальних досягнень учнів.

Завдання для самостійної роботи можна використовувати під час вивчення нового матеріалу, як домашнє за­вдання, під час проведення контрольних робіт.

Для учнів і вчителів закладів загальної середньої освіти.

Завантажити: Робочий зошит з хімії 7 клас І семестр + Сертифікат (Розмір: 3.3 MB, Завантажень: 442)
Back to top button