ГоловнеПерерва

68% закладів середньої освіти забезпечені укриттями

15 вересня відбулася нарада щодо забезпечення закладів середньої освіти захисними спорудами цивільного захисту, повідомляє Урядовий портал.

Прем’єр-міністр Денис Шмигаль підкреслив, що потрібно невідкладно будувати або облаштовувати укриття за новими стандартами в тих школах, де їх ще немає.

“Всі школи повинні бути обладнані надійними укриттями. Там де укриття всередині шкіл, і за даними ДСНС, потребують укріплення — укріпити. Де неможливо укріпити — збудувати поряд нові”, — наголосив прем’єр.

За словами Шмигаля, необхідно розробити загальну концепцію безпеки в освітніх закладах із чіткими вимогами щодо сховищ, аби там можна було забезпечити повноцінне навчання. Для цього буде створена робоча група, яка розробить чіткі параметри, необхідні зміни в проєктну документацію, виділення коштів і реалізацію проєкту.

Як повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет, зараз 68% закладів середньої освіти забезпечені укриттями. Станом на 5 липня цей показник складав 11%.

Зазначається, що на наступний рік у бюджеті запланована субвенція в розмірі 1,5 млрд грн на облаштування спеціальних споруд або укриттів у школах.

Читайте також: 2 тисячі закладів вже підключили до інтернету в укриттях

Back to top button