день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Південна Америка. Тектонічні структури, рельєф, корисні копалини (7 клас. Географія)

Автор:  Єна Лариса Вячеславівна

Навчальний заклад: Бахмутська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Тема:   Південна Америка. Тектонічні структури, рельєф, корисні копалини

 Мета: формувати знання про геологічну будову, основні форми рельєфу, корисні копалини Південної Америки, закономірності їх поширення; вдосконалювати вміння та навички виявляти закономірності поширення основних форм рельєфу та корисних копалин, порівнювати рельєф Південної Америки з рельєфом Африки та Австралії; вдосконалювати практичні вміння працювати з тематичними картами атласу. Максимальний розвиток духовних, інтелектуальних, і творчих здібностей кожного учня, його провідних психічних рис; Розвивати творче, нестандартне мислення, уміння працювати з літературою , працювати в малій групі, висловлювати власну думку .

Розвивати пам’ять, логічне мислення вміння робити висновки та узагальнення .

Виховувати взаємоповагу , культуру учбової інтерактивної праці.

Розширити кругозір учнів.

Тип уроку: комбінований. Інтерактивний

Обладнання: фізична карта Південної Америки, тектонічна карта світу, ілюстративні матеріали різних форм рельєфу материка, підручники, атласи, , зошити для практичних робіт.

Завантажити: Південна Америка. Тектонічні структури, рельєф, корисні копалини (7 клас. Географія) + Сертифікат (Розмір: 314.8 KB, Завантажень: 190)