ГоловнеОсвіта і IT

65 відсотків батьків – проти дистанційного навчання

65% респондентів, опитаних фондом “Демократичні ініціативи” ім. Ілька Кучеріва та Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС), проти дистанційного навчання, про це свідчать результати опитування.

Респондентам було поставлено питання, як вони ставляться до впровадження в школах у зв’язку з пандемією Covid-19 дистанційного навчання в січні-квітні 2021 року.

65% респондентів проти дистанційного навчання, 33,4% – за, 1,6% не змогли відповісти.

71,9% жителів сіл не підтримують впровадження дистанційного навчання, в той час, як 26,4% – підтримують.

У селищах міського типу (смт) проти виступають 54,7% респондентів, за – 43,7%.

У містах, чиє населення налічує 500 тис. І більше жителів, проти дистанційного навчання виступають 56,2% опитаних, за – 43,1%.

Також наголошується, що попри те, що 50% сімей, чиї діти або онуки ходять в школу, погодилися з тим, що введення дистанційного навчання так чи інакше сприяло захисту їх сім’ї від потенційного зараження коронавірусною інфекцією, 56% зазначили, що проблем від впровадження дистанційної форми навчання було більше, ніж користі.

Найбільше з проблемами при дистанційному навчанні зіткнулися жителі Донецької та Луганської областей (79%), східних (60%) і південних (59%) областей країни, найменше – жителі центральної України (50%).

Читайте також: Нормативно-правові документи щодо організованого початку нового 2021/2022 навчального року