Лист Міністерства освіти і науки України від 03. 07. 2018 р. № 1/9-415 “Щодо вивчення у закладах загальної середньої освіти навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році”

Закріплення знань про звукове значення букви «Ї», «ї». Опрацювання віршів Г. Чубая «А я живу в Україні» та О.Василенко «Я – українка» (1 клас. Навчання грамоти)

Автор: Лавінюкова Світлана Леонідівна

Навчальний заклад: Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів № 2 ім. М.Горького Олександрійської міської ради

Тема:                Закріплення знань про звукове значення букви «Ї», «ї». опрацювання віршів Г. Чубая «А я живу в Україні» та О.Василенко «Я – українка».

Мета: Закріпити знання про звукове значення букв «Ї», «ї», удосконалювати вміння читати слова й тексти з буквою «Ї», «ї», збагачувати словник, розвивати увагу, спостережливість, пам’ять, виховувати у дітей почуття патріотизму, гордість за свою Батьківщину.

Обладнання: набір складів, каса букв, набірне полотно ілюстрації «Мальовнича Україна», малюнки державних та природних символів України. Прислів’я про Україну, портрети поетів, пластилін.

Міжпредметні зв’язки: природознавство, українська мова, трудове навчання.

Завантажити: Закріплення знань про звукове значення букви «Ї», «ї». Опрацювання віршів Г. Чубая «А я живу в Україні» та О.Василенко «Я - українка» (1 клас. Навчання грамоти) + Сертифікат (Розмір: 332.2 KB, Завантажень: 304)

Залишити коментар

Ваша електронна адреса не буде опублікована.Обов'язкові поля позначені *

*