Конспекти уроків мистецтва 10 класПозаурочна робота з української мови та літературиУсі уроки образотворчого мистецтва та художньої культуриУсі уроки української мови та літературиФайли

Вечір творчості Володимира Івасюка «Моє життя – обірвана струна»

Автор: Нінічук Зоряна Анатоліївна

Навчальний заклад: НВК “ЗОШ І-ІІІ ступеня №1-гімназія ім. В. Газіна” смт Ратне Ратнівського району Волинської області

Вечір творчості Володимира Івасюка «Моє життя – обірвана струна»

    Мета: ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом відомого українського композитора Володимира Івасюка, розширити уявлення про українську естрадну музику; формувати національну свідомість, розвивати естетичні смаки та почуття; виховувати любов до українського слова, гордості за невичерпну скарбницю української культури.

    Обладнання: диск з фонограмами пісень В. Івасюка, диск з відеоматеріалами життя і творчості композитора, вишитий рушник, портрет В. Івасюка, свічка, плакати з  написами: «Умирають співці – пісні залишаються», «Життя, як пісня, що не віддзвенить…», «Візьми з собою мою пісню – я в неї щастя наспівав», відеофільми «Червона  рута», «Моє життя – обірвана струна», мультимедійна презентація.

Завантажити: Вечір творчості Володимира Івасюка «Моє життя – обірвана струна» + Сертифікат (Розмір: 328.1 KB, Завантажень: 815)
Back to top button