Конспекти уроків алгебри 7 класКонспекти уроків алгебри 8 класКонспекти уроків алгебри 9 класКонспекти уроків математики 5 класКонспекти уроків математики 6 класУсі уроки з математикиФайли

Діагностичні контрольні роботи з математики для 5-9 класів

Автор: Шершньова Олена Анатоліївна

Навчальний заклад: Добропільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Добропільської районної ради Донецької області

Діагностичні контрольні роботи з математики для 5-9 класів

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

Завдання для діагностичних контрольних робіт розроблені відповідно до вимог навчальної нової оновленої програми і Державних стандартів освіти України з метою перевірки засвоєння знань за курс загальноосвітньої школи.

На основі програмного матеріалу розроблено 14 варіантів контрольних завдань, у кожному класі по 2 варіанти. Кожен варіант складається з 4 частин по рівням знань.

У першій частині діагностичної контрольної роботи запропонована тестова форма завдань, яка відповідає початковому рівню. У кожному тестовому завданні дано чотири питання. В кожному питанні три відповіді, з яких тільки одна вірна. Перша частина оцінюється по 0,5 балів за кожну вірну відповідь.

У другий частині запропоновані 2 завдання нескладної форми розв’язування прикладів для середнього рівня. Кожне завдання оцінюється в 1,5 бали.

Третя частина розрахована для учнів з достатнім рівнем. Запропоновано 2 завдання, кожне оцінюється у 2 бали. Розв’язання повинно мати короткий запис без обґрунтування.

У четвертій частині (високий рівень) запропоновано 1 завдання, в якому учень повинен дати повну відповідь та обґрунтувати її. Оцінюється в 3 бали.

Діагностична контрольна робота оцінюється однією оцінкою, виходячи з таких критеріїв і нормативів.

Завантажити: Діагностичні контрольні роботи з математики для 5-9 класів + Сертифікат (Розмір: 970.5 KB, Завантажень: 10274)
Back to top button