день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Поняття текстового документа, його об’єктів. Текстовий процесор, його призначення. Середовище текстового процесора (6 клас. Інформатика) + Презентація

Тема. Поняття текстового документа, його об’єктів. Текстовий процесор, його призначення. Середовище текстового процесора. Відкривання і збереження текстового документа.

Мета:

навчальна: ознайомити з системами обробки текстів, їх призначенням  та можливостями, з поняттям текстового процесора, його середовищем та об’єктами; формувати вміння  завантажувати текстовий процесор, знаходити на екрані елементи вікна текстового процесора; навчити виділяти окремі складові тексту, відкривати та зберігати потрібний документ.

розвиваюча: розвивати уміння виділяти головне, суттєве у навчальному матеріалі,творчу активність учнів, інтерес до вивчення предмету; предметні, комунікативні та інформаційні компетентності учнів.

виховна: виховувати самостійність, зібраність, охайність при веденні записів,

дбайливе ставлення до технічних засобів.

Сприяти попередженню втоми на уроках, використовуючи релаксаційні методи або компенсаторно-нейтралізуючі прийоми.

Обладнання: словники для термінів, комп’ютери, підключені до локальної мережі; вчительська презентація; підручник «Інформатика » 6 клас Н.В. Морзе., картки «Техніка безпеки та правила поведінки в кабінеті інфор­матики та ІКТ», програма Microsoft Office Word 2007, інструктивні картки до практичної роботи.

Базові поняття: текстовий документ, об’єкти текстового документа, текстовий процесор.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Завантажити: Поняття текстового документа, його об’єктів. Текстовий процесор, його призначення. Середовище текстового процесора (6 клас. Інформатика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.1 MB, Завантажень: 202)