Конспекти уроків інформатики 6 класУсі уроки інформатикиФайли

Поняття текстового документа, його об’єктів. Текстовий процесор, його призначення. Середовище текстового процесора (6 клас. Інформатика) + Презентація

Тема. Поняття текстового документа, його об’єктів. Текстовий процесор, його призначення. Середовище текстового процесора. Відкривання і збереження текстового документа.

Мета:

навчальна: ознайомити з системами обробки текстів, їх призначенням  та можливостями, з поняттям текстового процесора, його середовищем та об’єктами; формувати вміння  завантажувати текстовий процесор, знаходити на екрані елементи вікна текстового процесора; навчити виділяти окремі складові тексту, відкривати та зберігати потрібний документ.

розвиваюча: розвивати уміння виділяти головне, суттєве у навчальному матеріалі,творчу активність учнів, інтерес до вивчення предмету; предметні, комунікативні та інформаційні компетентності учнів.

виховна: виховувати самостійність, зібраність, охайність при веденні записів,

дбайливе ставлення до технічних засобів.

Сприяти попередженню втоми на уроках, використовуючи релаксаційні методи або компенсаторно-нейтралізуючі прийоми.

Обладнання: словники для термінів, комп’ютери, підключені до локальної мережі; вчительська презентація; підручник «Інформатика » 6 клас Н.В. Морзе., картки «Техніка безпеки та правила поведінки в кабінеті інфор­матики та ІКТ», програма Microsoft Office Word 2007, інструктивні картки до практичної роботи.

Базові поняття: текстовий документ, об’єкти текстового документа, текстовий процесор.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Завантажити: Поняття текстового документа, його об’єктів. Текстовий процесор, його призначення. Середовище текстового процесора (6 клас. Інформатика) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.1 MB, Завантажень: 405)
Back to top button