день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Створення власного автопортрету. Передача настрою за допомогою міміки обличчя (6 клас. Образотворче мистецтво)

Автор: Вихрест Вікторія Миколаївна

Навчальний заклад: Чигиринський навчально-виховний комплекс “Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня середня школа І-ІІІ ступенів №3”

Тема. Створення власного автопортрету. Передача настрою за допомогою міміки обличчя.

Мета: закріплювати знання учнів про портрет, як один із жанрів образотворчого мистецтва; продовжувати ознайомлювати учнів з його засобами виразності; формувати відчуття характеру у портреті; навчати передавати настрій за допомогою міміки обличчя; розвивати навички та вміння малювати портрет; формувати образне, логічне мислення; розвивати окомір, дрібну моторику руки; виховувати національно-патріотичні почуття, стимулювати розвиток допитливості.

Обладнання: для вчителя – презентації: «Створення власного автопортрету. Передача настрою за допомогою міміки обличчя»; репродукції картин Т.Г.Шевченка, учнівські роботи; для учнів – акварельні фарби, дзеркальце або фото, пензлі, стаканчик з водою, альбом, гумка, простий олівець, серветки для витирання рук.

Тип уроку:комбінований.

Скарбничка знань: Портрет – це жанр образотворчого мистецтва, зображення людини або групи людей в живописі, графіці, скульптурі.

Автопортрет – портрет художника, який він виконав сам.

Завантажити: Створення власного автопортрету. Передача настрою за допомогою міміки обличчя (6 клас. Образотворче мистецтво) + Сертифікат (Розмір: 1.5 MB, Завантажень: 368)