Конспекти уроків біології 7 класУсі уроки біологіїФайли

Транспорт речовин у тварин. Незамкнена та замкнена кровоносні системи. Кров, її основні функції (7 клас. Біологія) + Презентація

Автор: Плацинда Оксана Леонідівна

Навчальний заклад: Комунальна організація (установа, заклад) “Шосткинський навчально-виховний комплекс: загальноосвітня школа І-ІІІ ст. № 6 – дошкільний навчальний заклад ім. Героя Радянського Союзу Колодка М. О. Шосткинської міської ради Сумської області”

Транспорт речовин у тварин. Незамкнена та замкнена кровоносні системи. Кров, її основні функції 

Мета:

Навчальна: узагальнити знання учнів про транспорт речовин у тварин, поглибити уявлення про замкнену та незамкнену кровоносну системи, ознайомитися з будовою крові тварин та з’ясувати, які функції вона виконує, порівняти будову кровоносної системи хребетних тварин, закріпити знання про кровоносну систему.

Розвивальна: продовжити розвивати абстрактне мислення, увагу та уяву учнів, вміння висловлювати власну думку, встановлювати взаємозв’язки, порівнювати та узагальнювати матеріал, працювати з комп’ютерними програмами, генерувати власні ідеї, вчити мислити творчо та креативно, виявляти ініціативу та працювати практично.

Виховна: продовжувати виховувати почуття прекрасного та бережливе ставлення до природи, національно-патріотичні почуття шляхом роботи з україномовними комп’ютерними програмами та при перегляді відеороликів, вміння спілкуватися в колективі і відстоювати власну думку, бути толерантними один до одного.

Тип уроку: засвоєння нових знань.

Методи і форми проведення: бесіда з елементами розповіді, демонстрація рольової гри,  робота в програмі Learningapps  та Skype, тестування, перегляд відеороликів, демонстрація мультимедійної презентації, пошук інформації в мережі Internet, веб-квест.

Інновації: використання хмарних сервісів Learningapps  та Skype, Інтернет-квест.

Наочність та обладнання: підручники, робочі та практичні зошити, комп’ютери та проектор, роздатковий матеріал.

Завантажити: Транспорт речовин у тварин. Незамкнена та замкнена кровоносні системи. Кров, її основні функції (7 клас. Біологія) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 1.8 MB, Завантажень: 1284)
Back to top button