Конспекти уроків української мови 3 класКонспекти уроків української мови 4 класУсі уроки початкова школаФайли

Ключі до пізнання світу ( Дидактичні матеріали з української мови. 3-4 класи)

Автор: Жилко Наталія Михайлівна

Навчальний заклад: Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. с. Великий Курінь Любешівського району Волинської обл.

 «Ключі до пізнання світу» –  збірник дидактичних матеріалів для вчителів початкових класів. Тут вміщено вправи з української мови з ключами.

Мета збірника – допомогти вчителю у підготовці до уроків української мови, зокрема, щоб зробити процес засвоєння знань, їх закріплення та перевірки таким, що сприятиме активізації пізнавальної діяльності молодших школярів.

Завдання розподілені за двома підтемами: «Світ тварин» та «Незвичайні рослини». Кожна вправа складається із власне завдання, ключа (вказівки, що із записаного треба виділити ) , відповіді та довідки. З довідки  вчитель може вибрати матеріал про ту чи іншу тварину чи рослину, який зацікавить дітей. Крім того, у посібнику вміщено ілюстрацію – зображення до кожного із завдань.

При підготовці завдань використано довідковий матеріал із дитячих енциклопедій та журналів, а також орфографічні та тлумачні словники.

Конспекти уроків української мови на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Ключі до пізнання світу ( Дидактичні матеріали з української мови. 3-4 класи) + Сертифікат (Розмір: 3.7 MB, Завантажень: 1159)
  
Back to top button