Конспекти уроків алгебри 9 класУсі уроки з математикиФайли

Початкові відомості про статистику. Способи подання даних та їх обробки (9 клас. Алгебра)

Автор: Бойко Ірина Петрівна

Навчальний заклад: Стопчатівський ліцей

Тема. Початкові відомості про статистику. Способи подання даних та їх обробки.

Мета: працювати над усвідомленим розумінням змісту понять: вибірка; частота вибірки, відносна частота вибірки; центральні тенденції вибірки (мода, медіана, середнє значення вибірки); гістограма. Сформувати в учнів уявлення про предмет вивчення математич­ної статистики. Працювати над формуванням умінь: наводити приклади подання статистичних даних у вигляді таб­лиць та гістограм; описувати поняття частоти; розв’язувати задачі, що передбачають подання статистичних да­них у вигляді таблиць та гістограм. Виховувати уміння самоорганізовуватися, наполегливість у досягненні мети.

Очікувані результати: учні повинні розуміти зміст понять: вибірка; частота вибірки, відносна частота вибірки; центральні тенденції вибірки (мода, медіана, середнє значення вибірки); гістограма. Мати уявлення про предмет вивчення математич­ної статистики. Вміти наводити приклади подання статистичних даних у вигляді таб­лиць та гістограм; описувати поняття частоти; розв’язувати задачі, що передбачають подання статистичних да­них у вигляді таблиць та гістограм.

Тип уроку: засвоєння нових знань і вмінь.

Наскрізна лінія:

Обладнання та наочність: підручник.

Завантажити: Початкові відомості про статистику. Способи подання даних та їх обробки (9 клас. Алгебра) + Сертифікат (Розмір: 584.2 KB, Завантажень: 1290)
Back to top button