ГоловнеПерерва

5–11 вересня, із-за кордону повернулися понад 4 тис. дітей шкільного віку

За минулий тиждень, 5–11 вересня, із-за кордону повернулися понад 4 тис. дітей шкільного віку.

Повідомив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму телеграм-каналі.

Пряма мова:

Минуло 200 днів, як розпочалося повномасштабне вторгнення рф на територію нашої країни.

Сьогодні 201-й день героїчного протистояння України країні-агресору. За цей час від бомбардувань та ракетних обстрілів пошкоджено 2 480 закладів освіти, 286 з них ущент зруйновано.

Попри це, учителі, викладачі, науковці та молодь гідно тримають освітній фронт. Хтось долучився до лав ЗСУ та загонів тероборони, хтось став волонтером та захисником кіберфронту, а хтось продовжує надавати знання українським дітям.

Пишаюся кожним освітянином і дякую за вашу мужність, героїзм, відданість професії та незламність! Дякую за те, що продовжуєте навчати наших дітей заради майбутнього, підтримуєте їхніх батьків у складний час.

Спільними зусиллями нам вдалося закінчити навчальний рік та розпочати новий. Успішно триває вступна кампанія до закладів вищої освіти України.

За минулий тиждень із-за кордону повернулися понад 4 тис. дітей шкільного віку. І це ще раз підтверджує, що українці незламні. Освітяни, діти, батьки, а також міжнародні колеги та партнери об’єдналися заради освіченого майбутнього нашої країни.

Вдячний кожному і кожній! Нехай спільна віра, а також підтримка одне одного продовжують наближати нас до перемоги.

Тримаймося!

Ми – сильні!

Ми – Україна!🇺🇦

Читайте також: Щодо роботи асистента вчителя в умовах дистанційного навчання – рекомендації МОН

Back to top button