день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Тіла навколо нас. Способи збереження енергії (5 клас. Природознавство) + Презентація

Автор: Саманчук Світлана Павлівна

Навчальний заклад: Іванівська гімназія (опорний заклад) освітнього округу Іванівського району Херсонської області

Тіла навколо нас. Способи збереження енергії

Мета: сформувати в учнів початкові уявлення про закон збереження енергії; ознайомити і залучити дітей до розв’язання проблем енергозбереження як однієї із передумов стійкого екологічно безпечного розвитку; формувати вміння висловлювати власні думки, пропозиції, використовувати додаткові джерела інформації; дослідницьким методом навчити збирати, аналізувати, систематизувати і поширювати інформацію; розвивати творчі здібності; виховувати бережливе ставлення до природних ресурсів; сприяти виробленню вмінь та навичок правильно поводитися в побуті.

Обладнання: мультимедійна презентація «Альтернативні джерела енергії»; «енергетичний паспорт будинку»; плакат «Варіанти енергозбереження», малюнки до теми, підручник, робочі зошити.

Тип уроку: комбінований

Очікувані результати:

  1. Учні зможуть сформувати уявлення про цінність та значення електроенергії у житті людини.
  2. Сформують вміння і навички опрацювання інформації про засоби збереження електроенергії у побуті.
  3. Зможуть усвідомити власну роль ефективної роботи в команді, сформувати вміння стисло подавати результати своїх досліджень, добирати відповідний текстовий та ілюстративний матеріал, робити висновки.
  4. Застосовувати свої знання для охорони природи та збереження електроенергії в побуті.

Підготовчий етап

 Домашнім завданням на минулому уроці учням було запропоновано скласти «енергетичний паспорт» своєї квартири або будинку (для заповнення таблиці рекомендовано звернутися за допомогою до батьків. Потужність приладу зазначена в його паспорті або на самому приладі. Витрачена енергія оброблюється так: Енергія = Потужність – Час роботи).

Завантажити: Тіла навколо нас. Способи збереження енергії (5 клас. Природознавство) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.8 MB, Завантажень: 173)