Конспекти уроків зарубіжної літератури 9 класУсі уроки зарубіжної літературиФайли

Педро Кальдерон де ла Барка – видатний драматург і поет іспанського бароко . “Життя – це сон” як утілення світоглядних і художніх принципів епохи бароко (9 клас. Зарубіжна література)

Автор: Гарматюк Наталія Юріївна

Навчальний заклад: Михайлівська СЗШ І – ІІІ ступенів

Мета. Поглибити та систематизувати знання учнів про бароко як художній напрям; ознайомити їх з особистістю іспанського поета і драматурга Педро Кальдерона де ла Барки , його світоглядом і творчою спадщиною, зокрема філософською драмою “Життя – це сон”, звернути особливу увагу школярів на те, що цей твір є вираженням світоглядних і художніх принципів епохи бароко; розвивати навички аналізу художнього твору, образне мислення та зв’язне мовлення, формувати вміння характеризувати принципи бароко, збагачувати словниковий запас школярів; виховувати почуття власної гідності, розуміння цінності людського життя та повагу до оточуючих людей .

Тип уроку: вивчення нового матеріалу.

Обладнання: портрет Педро Кальдерона, ілюстрація палацу в стилі бароко, аудіозапис іспанської музики ХVІІ ст., ілюстрації до драми “Життя – це сон”, морська мушля та перлина.

Завантажити: Педро Кальдерон де ла Барка - видатний драматург і поет іспанського бароко . "Життя - це сон" як утілення світоглядних і художніх принципів епохи бароко (9 клас. Зарубіжна література) + Сертифікат (Розмір: 337.5 KB, Завантажень: 112)
Back to top button