Конспекти уроків української мови 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Вживання числівників у творчості Тараса Шевченка (6 клас. Українська мова)

Автор: Келембет Ольга Юріївна

Навчальний заклад: Вільнотерешківська ЗОШ І-ІІІ ступенів ім. І.М.Волочая

Тема: Вживання числівників у творчості Тараса Шевченка

Мета:

Навчальна : поглибити знання учнів про життєвий і творчий шлях великого Кобзаря, розвивати уміння коротко розповідати про письменника, чітко формулювати визначення, поглибити знання дітей про кількісні числівники, закріпити поділ кількісних числівників на розряди за значенням, про збірні числівники та особливості їх вживання, удосконалювати вміння поєднувати числівники з іменниками.

Розвиваюча: розвивати уміння розуміти тексти різних жанрів і стилів, уміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки , виокремлювати головну та другорядну інформацію, розвивати пам’ять, мислення, увагу, вміння працювати в групах, парах, самостійність, логічність, збагачувати словникових запас учнів.

Виховна: виховувати любов та пошану до рідної мови та літературної спадщини Тараса Шевченка.

Тип уроку: комбінований

Обладнання: підручник «Українська мова 6 клас» О.В.Заболотний, картки, плакат «Числівник як частина мови», українська абетка, учнівська презентація, мультимедійна дошка, «Кобзар» Тараса Шевченка та його портрет, музичний супровід.

Завантажити: Вживання числівників у творчості Тараса Шевченка (6 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 320.7 KB, Завантажень: 125)
Back to top button