Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Микола Вороний. «Євшан-зілля» (6 клас. Українська література) + Презентація

Автор: Баденко Діна Олександрівна

Навчальний заклад: Олександрівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема: Микола Вороний. «Євшан-зілля»

Коротко про письменника. Патріотичні почуття й толерантне ставлення до інших народів. Роль слова, пісні, історії в житті будь-якої людини. Краса природи рідного краю.

Мета: ознайомити учнів з життєвим і творчим шляхом письменника; навчати розповідати про історичну основу поеми, її зв’язок з народною легендою (за літописом), визначати головну думку; охарактеризувати образ юнака-половця; співвідносити давноминулі події, описані в поемі, з сучасністю; сприяти вихованню власного розуміння почуття патріотизму, значення історичної пам’яті для кожної людини як усвідомлення приналежності до свого народу, національної свідомості, вірності Батьківщині.

ТЛ: ліричний герой, ліро-епічний твір, поема.

Обладнання: портрет письменника, завдання випереджального характеру ,  тексти поеми, відео- та аудіо записи, мультимедійна презентація, Українська література: підручник для 6 кл. загальноосвіт.навч.закл/О.М.Авраменко.

Завантажити: Микола Вороний. «Євшан-зілля» (6 клас. Українська література) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 3.1 MB, Завантажень: 3039)
Back to top button