Конспекти уроків математики 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Переставна властивість додавання. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання в межах 10 (1 клас. Математика)

Автор: Лаврівська Юлія Василівна

Навчальний заклад: Цукрозаводський НВК “ЗШ І -ІІІ ст. – ЦХЕТУМ”

Тема: Переставна властивість додавання. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання в межах 10.

Мета:  сприяти формуванню в учнів поняття переставна властивість додавання та умінь використовувати переставну властивість при додаванні; формуванню обчислювальних умінь та навичок в межах 10; розвивати логічне мислення, увагу та математичне мовлення шляхом вправ та задач; вихованню ціннісного ставлення до себе та людини.

Предметні компетентності: знає склад числа; додає та віднімає в межах 10; знає та називає компоненти дій додавання та віднімання; виконує практичні дії для зв’язку між компонентами додавання та віднімання; утворює рівності на основі складу числа та практичних дій.

Ключові компетентності:  вміння вчитися – дотримуватися організації робочого місця, правильної організації навчального приладдя, співпраці в парі, відповіді на питання математичною мовою, співвідносити результат із зразком, самоконтролювати знання та уміння; інформаційно-комунікативна– знаходити завдання в підручнику, орієнтуватися на сторінці зошита, користуватися роздатковим матеріалом; загальнокультурна- дотримуватися правил поведінки на уроці; здоров’язбережувальна – правильна постава, хвилинки відпочинку; соціальна– чистота робочого місця.

Обладнання: малюнки казкових героїв, таблиця з прикладами, малюнки будиночків для повторення складу числа 10, підручник «Математика» 1 клас М. В. Богдановича, зошит з друкованою основою.

Конспекти уроків математики на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Переставна властивість додавання. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання в межах 10 (1 клас. Математика) + Сертифікат (Розмір: 336.9 KB, Завантажень: 665)
Back to top button