день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Переставна властивість додавання. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання в межах 10 (1 клас. Математика)

Автор: Лаврівська Юлія Василівна

Навчальний заклад: Цукрозаводський НВК “ЗШ І -ІІІ ст. – ЦХЕТУМ”

Тема: Переставна властивість додавання. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання в межах 10.

Мета:  сприяти формуванню в учнів поняття переставна властивість додавання та умінь використовувати переставну властивість при додаванні; формуванню обчислювальних умінь та навичок в межах 10; розвивати логічне мислення, увагу та математичне мовлення шляхом вправ та задач; вихованню ціннісного ставлення до себе та людини.

Предметні компетентності: знає склад числа; додає та віднімає в межах 10; знає та називає компоненти дій додавання та віднімання; виконує практичні дії для зв’язку між компонентами додавання та віднімання; утворює рівності на основі складу числа та практичних дій.

Ключові компетентності:  вміння вчитися – дотримуватися організації робочого місця, правильної організації навчального приладдя, співпраці в парі, відповіді на питання математичною мовою, співвідносити результат із зразком, самоконтролювати знання та уміння; інформаційно-комунікативна– знаходити завдання в підручнику, орієнтуватися на сторінці зошита, користуватися роздатковим матеріалом; загальнокультурна- дотримуватися правил поведінки на уроці; здоров’язбережувальна – правильна постава, хвилинки відпочинку; соціальна– чистота робочого місця.

Обладнання: малюнки казкових героїв, таблиця з прикладами, малюнки будиночків для повторення складу числа 10, підручник «Математика» 1 клас М. В. Богдановича, зошит з друкованою основою.

Конспекти уроків математики на сайті “Шкільне життя”

Завантажити: Переставна властивість додавання. Вправи на засвоєння таблиць додавання та віднімання в межах 10 (1 клас. Математика) + Сертифікат (Розмір: 336.9 KB, Завантажень: 298)