Конспекти уроків образотворчого мистецтва 6 класУсі уроки мистецтваФайли

Філворди (угорські кросворди) з образотворчого мистецтва (6 клас)

Автор: Ночевчук Марія Володимирівна

Навчальний заклад: Червоногранітнянська ЗОШ І-ІІ ступенів Хорошівського району Житомирської області

Філворди  (угорські кросворди) з образотворчого мистецтва по розділу І-ІІІ («Анімалістичний жанр»,  «Пейзаж», «Портрет»).

Розгадування кросвордів – це цікаве заняття або хобі для багатьох людей, приємна і корисна розвага, а також один із способів згаяти довгу дорогу. Завдяки різноманітності видів кросвордів кожен може знайти головоломку собі до душі.

Угорський кросворд – досить оригінальна і цікава розвага. Цей різновид носить назву «філворд». Угорський кросворд – це прямокутне поле з уже написаними буквами, які і складають відповіді.

При розгадуванні угорських кросвордів потрібно вписувати відповіді в прямокутник з розставленими літерами. Точніше, не вписувати, а знаходити і  викреслювати. У філворді слова можуть змінювати напрямок і згинатися, як завгодно, але при цьому перетинатися один з одним вони не повинні взагалі – одна буква знаходиться тільки в одному слові. В угорському кросворді немає заштрихованих клітин, а всі букви вже наведені. Необхідно відшукати слова, до яких даються визначення; слова можуть ламатися в будь-якому напрямку по вертикалі або горизонталі, але не по діагоналі. Після ви креслення всіх слів порожніх клітин залишитися не повинно.

В простих філвордах до відповідей даються підказки  – визначення або малюнки (формули). У складніших вказано тільки кількість слів і їх тематика.

Для зацікавленості учнів та урізноманітнення форм роботи на уроках фізики можна запропонувати школярам розгадати філворди по відповідних темах.

Завантажити: Філворди (угорські кросворди) з образотворчого мистецтва (6 клас) + Сертифікат (Розмір: 942.7 KB, Завантажень: 124)