Конспекти уроків української літератури 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Урок-підсумок за І семестр. Бесіда про твори, які вивчались й викликали найбільшу зацікавленість (7 клас. Українська література)

Автор: Вертепна Оксана Михайлівна

Навчальний заклад: Різдвянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

Тема уроку: Урок-підсумок за І семестр. Бесіда про твори, які вивчались й викликали найбільшу зацікавленість

Мета: систематизувати та узагальнити вивчений учнями впродовж І семестру матеріал, який стосувався знань про життєвий і творчий шлях письменників, зміст їх творів, понять з теорії літератури; розвивати вміння учнів виразно й усвідомлено читати прозові та ліричні твори, коментувати їх зміст і здійснювати ідейно-художній аналіз; розвивати культуру зв’язного мовлення, читацькі навички, збагачувати словник школярів; формувати естетичні смаки, світогляд учнів; виховувати почуття любові до книг, рідної мови, культури українців, їх звичаїв, обрядів, пошану до митців слова, відповідальність за доручену справу.

Тип уроку: урок-гра «КВК».

Обладнання уроку: виставка художніх творів на портретів тих письменників, творчість яких вивчалася впродовж І семестру, учнівські малюнки, музичне оформлення, дидактичний матеріал.

Методика та прийоми проведення уроку: бесіда, розповідь, «вільний мікрофон».

Завантажити: Урок-підсумок за І семестр. Бесіда про твори, які вивчались й викликали найбільшу зацікавленість (7 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 362.9 KB, Завантажень: 88)
  
Back to top button