Здоров'яФізіологія

4 добавки, які врятують від застуд

Додайте в своє меню трохи специфічних трав, спецій або продуктів – і ви відчуєте їх приголомшливий захисний ефект!

Бузина. Ягоди бузини багаті антиоксидантами , а також підвищують здатність захисних механізмів організму людини боротися із запаленням. Сироп, приготовлений з ягід бузини, значно полегшує симптоми грипу. Бузиновий сироп, що приймається як профілактичний засіб, допоможе уникнути застуд і ГРВІ. Справа в тому, що речовини, що входять до складу бузини, роблять безпосередній вплив на віруси, знижуючи їх інфікуються здатність.

Мигдаль. Кілька зерен мигдалю,які з’їдаються щодня, прекрасно зміцнюють нервову систему, а також забезпечують майже половину добової норми вітаміну Е, який має важливе значення для нормального функціонування імунної системи.

Часник. Цей гострий продукт містить захисні фітонциди. Крім захисту імунної системи, часник допоможе впоратися з виразкою і гастритом, перешкоджаючи розмноженню бактерій Helicobacter pylori , які можуть бути причиною проблем зі шлунком.

Зародки пшениці. Зародки пшениці – прекрасне джерело антиоксидантів, вітамінів групи В і цинку. У зародках пшениці зосереджено збалансована кількість білка, харчових волокон і хороших жирів.

Back to top button