Здоров'яФізіологія

3D-фільми корисні для мозку, показало дослідження

В експерименті вчених з лабораторії Thrill Laboratory і Коледжу Голдсмітс взяли участь більше 100 чоловік. Одна група добровольців дивилася анімаційний фільм “Місто героїв” у форматі 3D, а інша – в 2D. До і після перегляду учасники виконали когнітивні тести, призначені для оцінки пам’яті, часу реакції і когнітивних функцій, пише The Daily Mail .

Потім дослідники порівняли результати. Вони виявили, що швидкість когнітивної переробки інформації серед добровольців, які дивилися фільм в 3D, зросла на 23%, а час реакції знизився на 11%. Фахівці відзначають: поліпшення вельми істотні. За припущенням вчених, 3D-фільми здатні запобігти виникненню когнітивних порушень.

У другій частині експерименту добровольці дивилися фільм, а спеціальна гарнітура в цей час сканувала їх мозок. В учасників, які дивилися фільм в 3D, активність мозку виявилася вище. Ці добровольці були на 7% сильніше захоплені процесом перегляду. Судячи з усього, перегляд 3D-фільмів дуже схожий на процес спостереження за подіями реального життя.

Шкільне життя

Back to top button