Конспекти уроків української мови 7 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Усний твір розповідного характеру в художньому стилі про виконання певних дій на основі власних спостережень з використанням дієприслівникових зворотів (за складним планом) (7 клас. Українська мова)

Автор: Вертепна Оксана Михайлівна

Навчальний заклад: Різдвянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів

«Усний твір розповідного характеру в художньому стилі про виконання певних дій на основі власних спостережень з використанням дієприслівникових зворотів (за складним планом)»

Мета: узагальнити знання учнів про художній стиль, його особливості, сферу використання; формувати вміння чітко й послідовно розповідати про процес праці за власними спостереженнями, дотримуючись вимог стилю; розвивати культуру усного мовлення, логічного й образного мислення; виховувати національну самосвідомість, любов до народних зви­чаїв і традицій, повагу до праці та творчих людей – майстрів висо­кого рівня.

Тип уроку: урок розвитку зв’язного мовлення.

Внутрішньопредметні зв’язки: лексикологія, культура мовлення.

Обладнання уроку: клас оформлено як український ярмарок, виставлено роботи, виконані учнями та їхніми батьками, підручник, пам’ятка «Як працювати над твором про виконання дій у художньому стилі?», таблиця «Художній стиль», план аналізу розповіді про про­цес праці, запис українських народних мелодій.

Методика та прийоми проведення уроку: бесіда, розповідь, контроль і самоконтроль, самостійна робота, «вільний мікрофон».

Завантажити: Усний твір розповідного характеру в художньому стилі про виконання певних дій на основі власних спостережень з використанням дієприслівникових зворотів (за складним планом) (7 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 395.6 KB, Завантажень: 3120)
Back to top button