Конспекти уроків української мови 1 класУсі уроки початкова школаФайли

Закріплення знань про букву Рр. Удосконалення вимови звуків [р],[р’]. Розвиток читацьких навичок і аналітико-синтетичних умінь у роботі зі словом (1 клас. Навчання грамоти)

Автор: Неборак Антоніна Миколаївна

Навчальний заклад: НВК №26 м.Кам’янського

Тема уроку:  Закріплення знань про букву  Рр. Удосконалення вимови звуків [р],[р’]. Розвиток читацьких навичок і аналітико-синтетичних умінь у роботі зі словом.

Мета: формування предметних компетентностей: закріпити в учнів знання букви Рр та звуків, які вона позначає, вправляти учнів у читанні слів та речень із буквою Рр, удосконалювати артикуляційні навички школярів;

збагатити словниковий запас учнів; розвивати образне мислення, зв’язне мовлення учнів, виховувати повагу до українського народу, стимулювати появу зацікавленості до історії свого народу.

         Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: вчити дотримувати режиму навчальної діяльності, працювати швидко і зосереджено;

комунікативної: удосконалювати вміння висловлювати свої думки, використовуючи для цього як мовні, так і позамовні та інтонаційні засоби виразності мовлення; виразно читати;

інформаційної: розвивати вміння здобувати з підручника необхідну інформацію;
соціальної: формувати навички самоорганізації, самодисципліни, володіння собою;
загальнокультурної: виховувати інтерес до надбань українського народу та їх збереження, повагу до праці.

Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань учнів.

Обладнання:  таблиця для розчитки, таблиця із анаграмами та зашифрованим  реченням; бджілка, малюнок Мудрої Сови, картки для оцінювання, картки  для самооцінки, макет вулика.

Завантажити: Закріплення знань про букву Рр. Удосконалення вимови звуків [р],[р’]. Розвиток читацьких навичок і аналітико-синтетичних умінь у роботі зі словом (1 клас. Навчання грамоти) + Сертифікат (Розмір: 383.1 KB, Завантажень: 361)
Back to top button