день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Закріплення знань про букву Рр. Удосконалення вимови звуків [р],[р’]. Розвиток читацьких навичок і аналітико-синтетичних умінь у роботі зі словом (1 клас. Навчання грамоти)

Автор: Неборак Антоніна Миколаївна

Навчальний заклад: НВК №26 м.Кам’янського

Тема уроку:  Закріплення знань про букву  Рр. Удосконалення вимови звуків [р],[р’]. Розвиток читацьких навичок і аналітико-синтетичних умінь у роботі зі словом.

Мета: формування предметних компетентностей: закріпити в учнів знання букви Рр та звуків, які вона позначає, вправляти учнів у читанні слів та речень із буквою Рр, удосконалювати артикуляційні навички школярів;

збагатити словниковий запас учнів; розвивати образне мислення, зв’язне мовлення учнів, виховувати повагу до українського народу, стимулювати появу зацікавленості до історії свого народу.

         Формування ключових компетентностей:

уміння вчитися: вчити дотримувати режиму навчальної діяльності, працювати швидко і зосереджено;

комунікативної: удосконалювати вміння висловлювати свої думки, використовуючи для цього як мовні, так і позамовні та інтонаційні засоби виразності мовлення; виразно читати;

інформаційної: розвивати вміння здобувати з підручника необхідну інформацію;
соціальної: формувати навички самоорганізації, самодисципліни, володіння собою;
загальнокультурної: виховувати інтерес до надбань українського народу та їх збереження, повагу до праці.

Тип уроку: урок узагальнення і систематизації знань учнів.

Обладнання:  таблиця для розчитки, таблиця із анаграмами та зашифрованим  реченням; бджілка, малюнок Мудрої Сови, картки для оцінювання, картки  для самооцінки, макет вулика.

Завантажити: Закріплення знань про букву Рр. Удосконалення вимови звуків [р],[р’]. Розвиток читацьких навичок і аналітико-синтетичних умінь у роботі зі словом (1 клас. Навчання грамоти) + Сертифікат (Розмір: 383.1 KB, Завантажень: 45)