Конспекти уроків хімії 9 класУсі уроки хіміїФайли

Використання спиртів. Отруйність спиртів, їх шкідливий вплив на організм людини (9 клас. Хімія)

Автор: Карагаєва Марина Василівна

Навчальний заклад: Краснополянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

Тема уроку: Використання спиртів. Отруйність спиртів, їх  шкідливий вплив на організм людини.

Мета:

Навчальна: розглянути зв’язок між властивостями спиртів і їх застосуванням; розкрити   механізм наркотичного впливу алкоголю на організм людини, отруйну дію спиртів; Розвивальна: розвивати критичне та логічне мислення, уміння порівнювати, розвивати навички проектної  діяльності, виявляти причинно-наслідкові зв’язки,   працювати в групі та нести відповідальність за свою роботу;

Виховна: виховувати відповідальне ставлення до свого здоров’я і здоров’я майбутнього покоління , а також готовність вести здоровий спосіб життя.

Очікувальні результати: учні мають пояснити зв’язок між властивостями спиртів і їх застосуванням, спираючись на знання про фізичні та хімічні властивості спиртів; учні мають усвідомити згубну дію спиртів на організм людини; учні мають пояснити причини токсичності етанолу.

Тип уроку : комбінований

Обладнання та реактиви: періодична система хімічних елементів Д.І Менделєєва, мультимедійний проектор, ноутбук, пробірки, колби, етанол, дистильована вода, курячий білок, житній хліб.

Міжпредметні зв’язки

Основи здоров’я, історія, біологія

Реалізація наскрізних змістових ліній: «Громадянська відповідальність», «Здоров’я і безпека»

Завантажити: Використання спиртів. Отруйність спиртів, їх шкідливий вплив на організм людини (9 клас. Хімія) + Сертифікат (Розмір: 408.4 KB, Завантажень: 50)
Back to top button