Позаурочна робота з географіїПозаурочна робота з математикиУсі уроки географіїУсі уроки з математикиФайли

Програма гуртка природничо-математичного циклу для учнiв 6 класу (працюючих у науково-педагогічному проекті «Росток»)

Автор: Чухрай Інна Миколаївна

Навчальний заклад: Комунальний заклад освіти “Середня загальноосвітня школа № 77” Дніпровської міської ради

Програма гуртка природничо-математичного циклу для учнiв 6 класу (працюючих у науково-педагогічному проекті «Росток»)

АНОТАЦІЯ

Зміст гуртка повністю узгоджується з державною програмою з математики та географії для 6 класу (Науково-педагогічний проект «Росток»), доповнює i поглиблює її. Орієнтування на наскрізні вміння забезпечує рівновагу між знаннями, вміннями, ставленнями учнів та їхніми реальними життєвими потребами, соціальної активності. Відповідальності, готовності до вирішення питань збереження довкілля через завдання з реальними даними про використання природних ресурсів. Дозволяє учням зрозуміти значення кількісних показників при характеристиці суспільства і його розвитку. Наскрізні уміння слугують підставою для інтеграції освітніх галузей.

Програму розроблено згідно з державною програмою з математики та  географії для 6 класу (Науково-педагогічний проект « Росток»), направлена на формування відповідальності, через діяльність колективу, здатність успішно діяти у швидкозмінному середовищі.

В програмі інтегровано географію у поєднанні із застосуванням математичних компетентностей.

Посібник буде бути використаним вчителями математики та географії, які працюють у науково-педагогічному  проекті «Росток» , що дає можливість інтегрувати та поєднати знання і вміння з географії і математики.

Завантажити: Програма гуртка природничо-математичного циклу для учнiв 6 класу (працюючих у науково-педагогічному проекті «Росток») + Сертифікат (Розмір: 2.6 MB, Завантажень: 27)
  
Back to top button