Конспекти уроків біології 7 класУсі уроки біологіїФайли

Комахи, їх роль у природі та значення у житті людини (7 клас. Біологія)

Автор: Козлик Марія Іванівна

Навчальний заклад: Голгочаньська ЗОШ І-ІІІ ступенів

Про матеріал

Загальновідомо, що успішному засвоєнню навчального матеріалу сприяє постійний інтерес дитини до предмета вивчення. Потурбуватись про виникнення та зростання цього інтересу – справа вчителя.

Для розвитку творчих здібностей учнів, їх поступового залучення до самостійної пізнавальної діяльності, забезпечення співпраці між учнями і вчителями традиційного уроку недостатньо, тому на допомогу вчителю приходять нові форми уроків – нестандартні: уроки – семінари, уроки – конференції, уроки – змагання тощо. У зв’язку зі збільшенням розумового навантаження на уроках практикуються методичні прийоми, що підтримують у школярів інтерес до навчання, бажання вивчати біологію, стимулювати їхню активність.

Тема. Комахи, їх роль у природі та значення у житті людини. 

Мета. Формувати знання учнів про комах. Ознайомити із роллю комах у екосистемах та в житті людини; розкрити корисне та шкідливе значення комах. Звернути увагу на комах занесених у Червону книгу, встановлення пам’ятників комахам. Розвивати уміння спостерігати, аналізувати, робити порівняння та висновки. Виховувати бережливе ставлення до комах, особливо тих, які не наносять шкоди здоров’ю людини.

Матеріали та обладнання: : таблиці, малюнки, фотографії, , зошит, підручник.

Тип уроку. Урок засвоєння нових знань.

Back to top button