день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Опис досвіду роботи «Інноваційні методи навчання читання дітей з розладами аутичного спектра на індивідуальних заняттях у початковій школі»

Автор: Козлова Юлія Володимирівна

Навчальний заклад: Дмитро- Дарєвська загальноосвітня школа І-ІІ ст

Опис досвіду роботи«Інноваційні  методи навчання читання дітей з розладами аутичного спектра на  індивідуальних заняттях у початковій школі»

…головне не навчити дитину вирізняти квадратне від круглого,

а показати їй, скільки чудових і захоплюючих переживань приховано в навчанні,

пізнанні нового, взаємодії з іншими людьми та навколишнім світом

Баррі та Самарія Кауфманн

ВСТУП

     Перехід до нового Державного стандарту початкової загальної освіти активізує потреби пошуку нових форм навчання та виховання учнів як здорових, так і з порушеннями психофізичного розвитку, вимагає вдосконалення педагогічних технологій, що використовувалися до цього часу, які сприяли б особистісному становленню дітей з особливими освітніми потребами.  До таких учнів, належать діти з розладами аутичного спектру. На часі – розробка методологічних, методичних та організаційних питань впровадження оптимального освітнього процесу для дітей цієї категорії.

За медичними довідниками аутизм відносять до розладів загального розвитку, який характеризується трьома групами порушень: якісними розладами соціальної взаємодії, якісними розладами комунікації, а також стереотипними, повторювальними, обмеженими діями та інтересами.

Особистісний підхід передбачає врахування вікових індивідуальних та типологічних особливостей дитини з порушеннями зору, виявлення її потенційних можливостей для успішної організації навчального процесу та проведення корекційно-розвивальної роботи, індивідуалізації навчально-виховного процесу в цілому та створення інноваційних освітніх технологій, що забезпечують розвиток активності дітей, їх соціалізацію.

Завантажити: Опис досвіду роботи «Інноваційні методи навчання читання дітей з розладами аутичного спектра на індивідуальних заняттях у початковій школі» + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 78)