Методика початкового навчанняУсі уроки початкова школаФайли

Опис досвіду роботи «Інноваційні методи навчання читання дітей з розладами аутичного спектра на індивідуальних заняттях у початковій школі»

Автор: Козлова Юлія Володимирівна

Навчальний заклад: Дмитро- Дарєвська загальноосвітня школа І-ІІ ст

Опис досвіду роботи«Інноваційні  методи навчання читання дітей з розладами аутичного спектра на  індивідуальних заняттях у початковій школі»

…головне не навчити дитину вирізняти квадратне від круглого,

а показати їй, скільки чудових і захоплюючих переживань приховано в навчанні,

пізнанні нового, взаємодії з іншими людьми та навколишнім світом

Баррі та Самарія Кауфманн

ВСТУП

     Перехід до нового Державного стандарту початкової загальної освіти активізує потреби пошуку нових форм навчання та виховання учнів як здорових, так і з порушеннями психофізичного розвитку, вимагає вдосконалення педагогічних технологій, що використовувалися до цього часу, які сприяли б особистісному становленню дітей з особливими освітніми потребами.  До таких учнів, належать діти з розладами аутичного спектру. На часі – розробка методологічних, методичних та організаційних питань впровадження оптимального освітнього процесу для дітей цієї категорії.

За медичними довідниками аутизм відносять до розладів загального розвитку, який характеризується трьома групами порушень: якісними розладами соціальної взаємодії, якісними розладами комунікації, а також стереотипними, повторювальними, обмеженими діями та інтересами.

Особистісний підхід передбачає врахування вікових індивідуальних та типологічних особливостей дитини з порушеннями зору, виявлення її потенційних можливостей для успішної організації навчального процесу та проведення корекційно-розвивальної роботи, індивідуалізації навчально-виховного процесу в цілому та створення інноваційних освітніх технологій, що забезпечують розвиток активності дітей, їх соціалізацію.

Завантажити: Опис досвіду роботи «Інноваційні методи навчання читання дітей з розладами аутичного спектра на індивідуальних заняттях у початковій школі» + Сертифікат (Розмір: 1.3 MB, Завантажень: 100)
Back to top button