Конспекти уроків основи здоров'я 7 класУсі уроки основ здоров'яФайли

Вплив ВІЛ – інфекції на організм людини. Поняття про СНІД. ЯК ВІЛ передається. Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ (7 клас. Основи здоров’я. Нова програма)

Автор: Малюх Наталія Михайлівна

Навчальний заклад: Жашківська загальноосвітня школа І -ІІІ ст. №3 імені І. М. Ляшенка

Тема. Вплив ВІЛ – інфекції на організм людини. Поняття про СНІД. ЯК ВІЛ передається. Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ.

Мета: розширити та поглибити поняття про «ВІЛ», «СНІД», дати уявлення про відмінність між ВІЛ та СНІД; навчити розпізнавати ситуації, безпечні щодо ВІЛ–інфікування;  формувати вміння і навички оцінювання ризиків у щоденних ситуаціях, щодо інфікування ВІЛ – інфекції. Виховувати толерантне ставлення до людей, зокрема до ВІЛ – позитивних. Мотивувати учнів до здорового способу життя.

Обладнання: підручник, зошит,торбинка з картками, сигнальні картки, таблиця, канцелярське приладдя, листки А-4, стікери.

Тип уроку: комбінований.

Завантажити: Вплив ВІЛ – інфекції на організм людини. Поняття про СНІД. ЯК ВІЛ передається. Толерантне ставлення до людей, що живуть з ВІЛ (7 клас. Основи здоров’я. Нова програма) + Сертифікат (Розмір: 332.0 KB, Завантажень: 922)
  
Back to top button