Конспекти уроків біології 10 класКонспекти уроків біології 11 класКонспекти уроків біології 8 класКонспекти уроків біології 9 класПозаурочна робота з біологіїУсі уроки біологіїФайли

Біологічна гра «BIOALIAS» (8-11 класи)

Автор: Демочко Олександра Василівна

Навчальний заклад: Великосорочинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Великосорочинської сільської ради Миргородського району Полтавської області

Біологічна гра «BIOALIAS»

Біологічна гра «BIOALIAS» розрахована на учнів 8-11 класів допоможе правильно  використовувати наукові поняття та терміни з біології, спрямована на розвиток біологічної мови.

Може бути використана учителями біології на уроках, заняттях гуртків,  при проведенні тижнів наук, тощо.

Гру успішно апробовано  на уроках біології, заняттях гуртків у Великосорочинській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.

Правила гри

BIOALIAS – гра створена по прототипу Аlias (Аlias (алиас, еліас, скажи інакше) – настільна гра, в якій метою гравців є пояснення загаданого слова.) і допоможе учням у цікавій формі повторити наукові поняття та терміни з біології, спрямована на розвиток біологічної мови. Гравці пояснюють біологічний термін напарникам по команді (в деяких випадках і гравцям команди суперника), без використання жестів і проголошення загаданого слова і однокореневих з ним слів.

Учасники об’єднуються в  групи, причому кількість гравців в кожній групі не обов’язково має бути рівним.

Мінімальна кількість гравців, необхідних для початку змагання, – 4 учні. За максимальною кількістю обмежень немає.

Завантажити: Біологічна гра «BIOALIAS» + Сертифікат (Розмір: 5.2 MB, Завантажень: 1607)
Back to top button