Позаурочна робота з математикиУсі уроки з математикиФайли

«Видатні вчені-математики». Математичний турнір (8-11 класи) + Презентація

Автор: Голоборща Людмила Іванівна

Навчальний заклад: Римарівська загальноосвітня школа І – ІІІ ступенів Гадяцької районної ради Полтавської області

Тема: «Видатні вчені-математики». Математичний турнір (8-11 класи)

Мета:

  • поглибити знання учнів з історії ма­тематики;
  • залучення учнів до активної пізнавальної діяльності;
  • розширення їх математичного кругозору;
  • розвиток кмітливості та логічного мислення в учнів;
  • виховання  самостійності, інтересу до математики.

Короткий опис: Математичний турнір «Видатні вчені-математики» ( 8-11 класи) одна з масових форм позакласної роботи, яка поглиблює знання учнів з історії математики, сприяє поліпшенню якості знань учнів з математики, вихованню в них інтересу і любові до цього предмету.

Підготовка і проведення цього заходу потребує великої роботи вчителів математики і членів математичного гуртка. Вчитель розподіляє завдання між учнями. Учні працюють над завданнями, одержують відповідні поради від вчителя. Якість підготовки до турніру перевіряється на засіданні гуртка. Про день проведення турніру повідомляють у красиво оформленому оголошенні, в якому подають і його програму.

Турнір може вести вчитель. Він оголошує про черговий виступ і дає коротке пояснення до нього. Але краще, якщо ведучими будуть учні. Вони можуть не тільки оголошувати про виступ, але і самі виконувати деякі завдання.

Завантажити: «Видатні вчені-математики». Математичний турнір (8-11 класи) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 7.7 MB, Завантажень: 185)
  
Back to top button