Конспекти уроків української літератури 6 класУсі уроки української мови та літературиФайли

Щедрий на добро внутрішній світ героя. Характеристика образів Федька і Толі (за оповіданням В.Винниченка “Федько- халамидник”) (6 клас. Українська література)

Автор: Калашник Ірина Сергіївна

Навчальний заклад: Носиківська СЗШ І-ІІ ступенів

Тема уроку: Щедрий на добро внутрішній світ героя. Характеристика образів Федька і Толі (за оповіданням В.Винниченка “Федько- халамидник”)

Мета уроку: систематизувати знання учнів за змістом оповідання для розкриття внутрішнього світу героя; виділити риси характеру Федька, що вирізняють його з кола друзів – однолітків, вчитись коментувати їх; допомогти учням розібратися в складнощах характерів та вчинків героїв оповідання. Розвивати навички висловлювання власної думки з приводу обговорення поведінки і вчинків головного героя; навички виразного читання, усного мовлення, творчого мислення, пам’яті, уваги. Виховувати кращі людські якості; вчити розрізняти добро і зло, правду і брехню; прищеплювати риси доброти, чуйності, мужності, відповідальності за доручену справу.

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.

Обладнання: картки з іменами головних героїв, картки з питаннями «Повітряний змій», ілюстрації до оповідання, таблиця «Справжнє і удаване», картки з прислів’ями, підручник.

Форми і методи роботи: метод передбачення, вправа «Чи уважний ти читач?», робота у парах,  вправа «Гронування», «Мозковий штурм», вправа «Незакінчені речення», вправа «Маски», бесіда, вправа «Мікрофон», гра «Впіймай слово».

Завантажити: Щедрий на добро внутрішній світ героя. Характеристика образів Федька і Толі (за оповіданням В.Винниченка "Федько- халамидник") (6 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 344.5 KB, Завантажень: 541)
Back to top button