день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Щедрий на добро внутрішній світ героя. Характеристика образів Федька і Толі (за оповіданням В.Винниченка “Федько- халамидник”) (6 клас. Українська література)

Автор: Калашник Ірина Сергіївна

Навчальний заклад: Носиківська СЗШ І-ІІ ступенів

Тема уроку: Щедрий на добро внутрішній світ героя. Характеристика образів Федька і Толі (за оповіданням В.Винниченка “Федько- халамидник”)

Мета уроку: систематизувати знання учнів за змістом оповідання для розкриття внутрішнього світу героя; виділити риси характеру Федька, що вирізняють його з кола друзів – однолітків, вчитись коментувати їх; допомогти учням розібратися в складнощах характерів та вчинків героїв оповідання. Розвивати навички висловлювання власної думки з приводу обговорення поведінки і вчинків головного героя; навички виразного читання, усного мовлення, творчого мислення, пам’яті, уваги. Виховувати кращі людські якості; вчити розрізняти добро і зло, правду і брехню; прищеплювати риси доброти, чуйності, мужності, відповідальності за доручену справу.

Тип уроку: урок узагальнення та систематизації знань.

Обладнання: картки з іменами головних героїв, картки з питаннями «Повітряний змій», ілюстрації до оповідання, таблиця «Справжнє і удаване», картки з прислів’ями, підручник.

Форми і методи роботи: метод передбачення, вправа «Чи уважний ти читач?», робота у парах,  вправа «Гронування», «Мозковий штурм», вправа «Незакінчені речення», вправа «Маски», бесіда, вправа «Мікрофон», гра «Впіймай слово».

Завантажити: Щедрий на добро внутрішній світ героя. Характеристика образів Федька і Толі (за оповіданням В.Винниченка "Федько- халамидник") (6 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 344.5 KB, Завантажень: 218)