7 клас. Трудове навчанняУсі уроки трудового навчанняФайли

Бісерне рукоділля, як вид декоративно ужиткового мистецтва (7 клас. Трудове навчання) + Презентації

Автор: Бондар Лілія Сергіївна

Навчальний заклад: «Грабівський навчально – виховний комплекс «ЗШ І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад»

Тема: Бісерне рукоділля, як вид декоративно ужиткового мистецтва.

Мета: засвоєння учнями знань про історичні умови походження, виробництво, види й застосування бісеру; про матеріали та інструменти необхідні для бісерного плетіння; про техніки виготовлення бісерних виробів; пробуджувати почуття краси, прекрасного, зміцнювати та відроджувати традиції українського народу до бісероплетіння; розвивати пам’ять, вміння аналізувати, порівнювати; виховувати охайність, акуратність, працелюбність, культуру праці, працелюбність, дисциплінованість; нагадувати про організацію робочого місця та безпечної праці під час бісероплетіння.

Обладнання, прилади і матеріали: плетені з бісеру на дротяній основі вироби, ілюстрації з журналів та книжок по бісероплетінню, бісер, дріт, ножиці, роздатковий матеріал (картки для груп, інструкційні картки та картки – опитувальник, бісер, дріт) додаток 1; додаток 2 (комп’ютерна презентація), проектор.

Завантажити: Бісерне рукоділля, як вид декоративно ужиткового мистецтва (7 клас. Трудове навчання) + Презентації + Сертифікат (Розмір: 20.4 MB, Завантажень: 881)
Back to top button