Позаурочна робота з біологіїУсі уроки біологіїФайли

Тиждень біології

Автор: Волобуєва Тетяна Миколаївна

Навчальний заклад: Комсомольська гімназія №2 Зміївської районної ради Харківської області

Тиждень біології

У понеділок учні 9-го класу виступили з короткими повідомленнями на різні теми з життя рослин, тварин та людини. А учні 6 класів були активними учасниками гри «Природничий марафон». На ньому учнів чекали захоплюючі завдання і різноманітні конкурси. Змагались дві команди: «Природодослідники» та «Юні природознавці». Перемогла команда «Юні природознавці». Майже всі учасники отримали задоволення і додаткові бали. Гра сприяла розвитку пізнавальної активності учнів, стимулювала творчі процеси їхньої діяльності. Під час гри відбулося багаторазове повторення природничих понять та їх осмислення.

У вівторок учні 7 класів з задоволенням розгадували загадки та кросворди. Були приємно вражені коли дізнавались щось новеньке. Учні 9 класів поділилися своїми знаннями щодо історії відкриття клітини у вікторині «Клітинна теорія». Знайшли цікаву інформацію про кількість клітин у різних організмах та підготували на тему «Клітина» цікаві доповіді.

Учні 6-А,Б класу (в середу) на уроці проникнули у загадковий світ клітини і визначили, у чому ж її таємничість. Також більшість дітей підготувала малюнки «Віруси» з яких у кабінеті біологія була створена виставка.

Четвертий день присвячений екології. У шкільній бібліотеці організована виставка книг «Знай, люби, бережи». І цього ж дня учні 6 та 7-их класів дивились презентацію та подорожували сторінками Червоної книги.

На п’ятий день тижня учні 6, 9 класів оновили куточок «Безпека життєдіяльності» та додали малюнки та буклети на тему «Веди здоровий спосіб життя». Також учням 10 класів був показаний ролик «Проект “Шкідливі звички,їх вплив на життя і здоров’я людини”

Завантажити: Тиждень біології + Сертифікат (Розмір: 840.6 KB, Завантажень: 1667)
Back to top button