ГоловнеПерерва

25% шкіл повідомили, що мають укриття

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет заявив, що у 25% шкіл підтверджено наявність укриттів.

Про це урядовець сказав у ефірі українських телеканалів, відповідаючи на питання, який відсоток шкіл має укриття і може відчинити двері школярам першого вересня.

“У нас є 8 областей, у яких наразі йдуть активні бойові дії, і у цьому контексті, звісно ж, про навчання офлайн, а це особливо – у прифронтовій зоні, там взагалі не може бути і мови. Той відсоток, який є наразі відтворений, то це близько 25 % вже підтверджених укриттів”, – сказав міністр.

Він також висловив думку, що до кінця середи у МОН вже матимуть так звану “мапу безпеки” по кожній громаді. Окремо він наголосив на тому, що саме питання забезпечення безпековими спорудами та укриттями закладів освіти належить до компетенції їх засновників, і що здебільшого це – місцеві органи влади.

За словами Шкарлета, у більшій частині буде використовуватися змішаний формат навчання.

“І навіть якщо не буде у якійсь школі наявності укриттів, то ми щодо цього наразі пропрацьовуємо з ДСНС, із засновниками (питання щодо – ред.) наявності найближчих укриттів, шляхи до їх (присутніх у навчальних закладах – ред.) евакуації тощо”, – поінформував Шкарлет.

Читайте також: Шкарлет розповів про ситуацію із виплатою зарплат освітянам на окупованих територіях

Back to top button