Виховні години 5-11 класКласному керівникуПозаурочна робота з історії та правознавстваУсі уроки історіїФайли

Я, мої права та обов’язки (8-9 класи. Виховна година) + Презентація

Автор: Коржинська Наталія Сергіївна

Навчальний заклад: СЗШ №20

Тема: Я, мої права та обов’язки.

Мета та задачі: дати уявлення про головні обов’язки людини та їх взаємозв’язок з правами, поглибити правові знання учнів; сприяти поширенню правової культури, гендерної рівності; розвивати вміння орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях, керуватися отриманими знаннями у своїй життєвій практиці; навчити приймати аргументовані рішення щодо балансу прав та обов’язків, формувати почуття поваги молоді до  людей що охороняють правопорядок  та спокій у суспільстві.

Очікувані результати: викликати дітей на відверту розмову один з одним та вчителем, ініці­ювати чесну дисципліну серед школярів.

Форма проведення: виховна година для учнів 8-9 класів.

Обладнання: Конституція України, скорочений варіант Конвенції про права дитини, роздатковий матеріал для роботи в групах, папір, маркери, набір олівців, комплект карток «Права людини», мультимедійна дошка, комп’ютер, мультимедійна презентація «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина», аудіо-запис Державного Гімну України.

Завантажити: Я, мої права та обов’язки (8-9 класи. Виховна година) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 738.1 KB, Завантажень: 6113)
  

Коментарів: 2

  1. Гарний матеріал. Автор молодець.

Back to top button