день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Я, мої права та обов’язки (8-9 класи. Виховна година) + Презентація

Автор: Коржинська Наталія Сергіївна

Навчальний заклад: СЗШ №20

Тема: Я, мої права та обов’язки.

Мета та задачі: дати уявлення про головні обов’язки людини та їх взаємозв’язок з правами, поглибити правові знання учнів; сприяти поширенню правової культури, гендерної рівності; розвивати вміння орієнтуватися в різних життєвих ситуаціях, керуватися отриманими знаннями у своїй життєвій практиці; навчити приймати аргументовані рішення щодо балансу прав та обов’язків, формувати почуття поваги молоді до  людей що охороняють правопорядок  та спокій у суспільстві.

Очікувані результати: викликати дітей на відверту розмову один з одним та вчителем, ініці­ювати чесну дисципліну серед школярів.

Форма проведення: виховна година для учнів 8-9 класів.

Обладнання: Конституція України, скорочений варіант Конвенції про права дитини, роздатковий матеріал для роботи в групах, папір, маркери, набір олівців, комплект карток «Права людини», мультимедійна дошка, комп’ютер, мультимедійна презентація «Права, свободи та обов’язки людини і громадянина», аудіо-запис Державного Гімну України.

Завантажити: Я, мої права та обов’язки (8-9 класи. Виховна година) + Презентація + Сертифікат (Розмір: 738.1 KB, Завантажень: 2550)
  

2 коментарі

  1. Світлана

    Гарний матеріал. Автор молодець.