Конспекти уроків української мови 4 класУсі уроки початкова школаФайли

Загальне уявлення про числівник як частину мови. Роль числівник у мовленні людини (4 клас. Українська мова)

Автор: Пономар Тетяна Вікторівна

Навчальний заклад: Слобожанська гімназія №2 Зміївської районної ради Харківської області

Тема: Загальне уявлення про числівник як частину мови. Роль числівник у мовленні людини.

Мета уроку: Ознайомити учнів з новою частиною мови — числівником; дати початкове поняття про числівник, ознайомити з його функцією в мовленні; вчити розпізнавати числівники в мовленні і правильно ставити до них запитання до числівників, що означають кількість предметів і порядок при лічбі; збагачувати мовлення учнів; сформувати в учнів знання про роль числівника у мовленні людини; дослідити вживання числівника у текстах різних стилів мовлення; на основі аналізу текстів різних стилів мовлення зробити висновок про роль числівник у мовленні людини; розвивати мовлення учнів шляхом збагачення фразеологізмами, синонімами; виховувати свідоме прагнення до вивчення української мови; формувати духовно багату мовну особистість.

Очікувані результати:

  • навички роботи в групах;
  • формування навичок роботи з довідковою літературою;
  • виступ перед однокласниками;
  • поглиблення та поширення набутих знань через оформлення збірки текстів для роботи на уроках української мови при вивченні числівника.

Тип уроку: урок-дослідження.

Обладнання: картки із завданнями для учнів, довідкова література із життя, планшети, телефони, комп’ютер, енциклопедія, картки для оцінювання роботи груп, словник фразеологізмів.

Завантажити: Загальне уявлення про числівник як частину мови. Роль числівник у мовленні людини (4 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 337.4 KB, Завантажень: 161)
Back to top button