день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Загальне уявлення про числівник як частину мови. Роль числівник у мовленні людини (4 клас. Українська мова)

Автор: Пономар Тетяна Вікторівна

Навчальний заклад: Слобожанська гімназія №2 Зміївської районної ради Харківської області

Тема: Загальне уявлення про числівник як частину мови. Роль числівник у мовленні людини.

Мета уроку: Ознайомити учнів з новою частиною мови — числівником; дати початкове поняття про числівник, ознайомити з його функцією в мовленні; вчити розпізнавати числівники в мовленні і правильно ставити до них запитання до числівників, що означають кількість предметів і порядок при лічбі; збагачувати мовлення учнів; сформувати в учнів знання про роль числівника у мовленні людини; дослідити вживання числівника у текстах різних стилів мовлення; на основі аналізу текстів різних стилів мовлення зробити висновок про роль числівник у мовленні людини; розвивати мовлення учнів шляхом збагачення фразеологізмами, синонімами; виховувати свідоме прагнення до вивчення української мови; формувати духовно багату мовну особистість.

Очікувані результати:

  • навички роботи в групах;
  • формування навичок роботи з довідковою літературою;
  • виступ перед однокласниками;
  • поглиблення та поширення набутих знань через оформлення збірки текстів для роботи на уроках української мови при вивченні числівника.

Тип уроку: урок-дослідження.

Обладнання: картки із завданнями для учнів, довідкова література із життя, планшети, телефони, комп’ютер, енциклопедія, картки для оцінювання роботи груп, словник фразеологізмів.

Завантажити: Загальне уявлення про числівник як частину мови. Роль числівник у мовленні людини (4 клас. Українська мова) + Сертифікат (Розмір: 337.4 KB, Завантажень: 46)