день вчителя сценарій смішний, жартівливий сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя для старшокласників, оригінальний сценарій до дня вчителя, сценарій до дня вчителя 2018

Національний колорит, зображення життя всіх верств суспільства в «Енеїді», алюзії на укр. історію в ній (9 клас. Українська література)

Автор: Колесник Олена Михайлівна

Навчальний заклад: Ніжинська загальноосвітня школа I-III ступенів №15

Тема: Національний колорит, зображення життя всіх верств суспільства в «Енеїді», алюзії на укр. історію в ній. Бурлескний гумор, народна укр. мова. Утвердження народної моралі в дусі просвітительства

ТЛ: травестія, пародія, бурлеск, алюзія.

Мета: проаналізувати розділи “Енеїди”; визначити провідні проблеми і мотиви твору; допомогти учням характеризувати героїв поеми; образ Енея; формувати вміння висловлювати власні міркування про вчинки і характер Енея; прокоментувати проблему війни: погляд автора і героїв; розвивати вміння відстоювати власні принципи; виховувати чесність, благородство, патріотичні почуття, працьовитість.

Завантажити: Національний колорит, зображення життя всіх верств суспільства в «Енеїді», алюзії на укр. історію в ній (9 клас. Українська література) + Сертифікат (Розмір: 390.1 KB, Завантажень: 350)